من یک دخترم که متاسفانه با وجود تفاوت های فاحش با بقیه دخترا، هنوز قلب دارم و ممکنه آدما رو دوست داشته باشم، بهشون عادت کنم و غیره. خب من ازین قرتی بازیا خوشم نمیاد و دوس پسر ندارم و نخواهم داشت. ولی دیروز یه پسری که برام خیلی هم عزیز بود بهم گفت تو باید خودتو اصلاح کنی! پرسیدم چطوری؟ گفت باید بیشتر دختر باشی! . باشه. چی؟!
ینی چی که بیشتر دختر باشم؟ جواب داد: ینی به چیزایی که باید اهمیت بدی و بی تفاوت نباشی، زیاد فوتبالی هستی و کل کل میکنی، و فحش هم میدی. اینا کارای پسراس !
خب من دیروز متوجه شدم که یه سری چیزا هست که نمیدونم چی ن ولی باید بهشون اهمیت بدم
متوجه شدم که باید دیگه فوتبال دوست نداشته باشم و در نتیجه فوتبالی نبودن، کل کل هم نکنم
در ضمن فحش ندم چون فحش هم ظاهرا جنسیت داره و مخصوص اقایونه. منم یه دخترم و نباید فحش بدم :))
توی جامعه جنسیت زده ای زندگی میکنیم
و جامعه ای که عقلشون به چشمای کورشونه
مدت هاست متوجه شدم که اگه بخوام توجه پسریو جلب کنم باید زحمت بکشم :)) ینی هیچ پسری ناخودآگاه توجهش به من جلب نمیشه. چون من اصلا دختر نیستم. یعنی باید تلاش کنم که دختر باشم تا توجه پسری بهم جلب بشه.
خب شاید من اصلا واقعا دختر نیستم
اگه دختر بودم مثل دوستای لوس و ننرم بودم :)) الان شوعر کرده بودم و داشتم به شوعرم خدمت میکردم :))
از خدا خواستم که منو زودتر نجاتم بده
ولی میدونم که حالا حالاها این اتفاق نمیفته. چرا باید بنده گناهکارشو نجات بده.
این دنیا عذاب من و جهنم شخصی منه
امیدوارم لااقل اون دنیا دیگه دست از سرم بردارن
.
.
.
کاش میتونستم خلق کنم
دنیایی رو خلق میکردم که هیچ دختری توش احساس ناخواسته بودن نداشته باشه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باغ بلور ارمیا آنلاین Derrick مجله آی بانو حلزون اسکارگو الماس فريب مدير حميد نخوريد|رد لاو چت|ردلاو چت|ردلاوچت|red-love-chat جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان میبد nowbacklink Patrick درب اتوماتیک | کرکره برقی